| ღSคภ๔яค a întrebat:

Sal TPU.Am cateva cosuri pe fata si mi-am luat o crema de la Avon pentru asa ceva. O folosesc de o saptamana si nu si-a facut efectul, adica am doar fata fina.big grin. Ce as putea folosi pentru cosuri pe fata? Pls dau Funda:**(Happy V. Dayybig grinbig grinbig grin)

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

Du-te la o farmacie si spune despre asta si cu siguranta o sa-ti dea ceva si mai exista tot la farmacie un nivea anti cosuri. Cred ca o sati foloseasca.Dai funda?