| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.am o problema.adica vrea sa spun ca nu pot sa pricep matematica or ce as face.am facut meditatii ba chiar de 2 ori si nu s-a vazut nici un rezultat.am lucrat suplimentar si degeaba nu se vede nici un rezultat ori cat as icnerca.si mi-e frica ca o zis doamna ca daca nu-mi ridic notele nu ma baga in examen...la celalalte materii ma descurc dar cu amtematica nu stiu ce naiba am. ce ar trebui sa fac?crying dau fundasad

1 răspuns:
| MioaraParalescu a răspuns:

Asta e... poate nu esti facuta pentru matematica.Nici eu sincer, la mate nu bag in cap nimic.Continua sa te duci la meditatii! SUCCES!