| Chanel1 a întrebat:

Sal TPU, intrebare pentru fete.
Ce credeti despre ob-urile super plus? Sunt bune? Daca le schimbi cand trebuie te patezi?
Am avut luna trecuta menstruatie foarte abundenta. Si nu am mereu asa. Rar.
Merg la un majorat si e si piscina si nu vreau sa port tampon ca ma simt naspa si chiar vreau sa intru in piscina. laughing))

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Da. Alege-l pe cel mai gros ca strat, peste 5 picaturi si schimba-l la 1 ora, 1; 30 min. Numai in cazul in care il folosesti in scopul acesta. Altfel, in functie de cat de abundent iti este fluxul, il poti schimba si mai rar. Pentru orice eventualitate, foloseste chilotei de baie pe negru. big grin