| LegioN a întrebat:

Intrebarea mea este mai grea.Sa incep asa. Eu programez in C+, Vb, si Visual Studio. De ieri, cand incerc sa intru intr-un folder ceva, sau My Computer, chiar si Control Panel, imi apare o eroare de Debugger de la Visual Studio ( http://uploadimage.ro/images/28332656234781685059.jpg ) si nu pot scapa de ea. Am reinstalat Visual Studio 2010 crezand ca se remediaza problema si la fel.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca-ti PC-ul pe geam dupa care impusca-te! 100% nu iti va mai da eroare!laughing