| Messi120 a întrebat:

Sal TPU.Mi-am cumparat fifa 14 de la magazin si cand intru in pro club nu imi merge.La calculator credeam ca nu este foarte bun pentru ca avea proces dual core 2, 2 Ghz si placa video nVIDIA geforge gt 8800 si credeam ca de asta nu imi merge, iar la laptop am prcesor i3 2,4 Ghz si Intel hd graphics si tot nu-mi merge.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Osirius a răspuns:

8800-le ala e mai bun decat tampenia de la Intel. Daca nu-ti merge pe PC, in niciun caz nu-ti va merge pe laptop...presupunand ca e o problema hardware.