| anonim_4396 a întrebat:

nu as avea o intrebare si un anunt catre unii intresati eu cu niste prieteni am facut o echipa:un site, un forum, un blog, un radio net, un server de counter si am avea nevoie de :un uploader, un om care sa fie admin la cs(sau sa tina el servarul, un om ce se pricepe la http si css si un moderator de forum
nu este o afacere deci doar daca vreti sa o faceti de placere puteti lasa un pm cu massu si ce post ai dorii sau ce informatii vrei.

1 răspuns:
| UrbanNinja a răspuns:

Geo_devil94
Contacteaza-ma la id-ul asta...winking