| Ash00 a întrebat:

Salut TPU! Voi la ce ora va terminati temele? happy De obicei eu le termin pe la 12 noaptea.

Scuze categoria lol

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa mi se întâmpla și mie, dar asta pentru că nu mă concentram la ele, visam cu ochii deschiși. Astfel, doar cândva seara târziu, mă trezeam că ar trebui să fac ceva.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu nu mai am teme. Insa cand aveam... pe la 19 le terminam.

| Apokales a răspuns:

Ma bucur ca nu mai sunt nevoit sa fac teme laughing. Fa-le mai repede.

| NotNamed a răspuns:

N.am teme si chiar daca as avea nu le.as face. Materia pe langa ca e inutila de cele mai multe ori sau prost distribuita mai trebuie sa o si sudez in cap prin teme, deci no thx.

| Ash00 explică (pentru NotNamed):

Avand in veder ca pune note pe toate temele la sfarsit de an, eu le fac dar bineinteles ca de pe brainly :]

| UnDiavol a răspuns:

Loool xd happy