| brunetzika_6738 a întrebat:

Sal TPU:X
verisoara mea are 15 ani si de curand un coleg de clasa i-a cerut sa fie prietena lui. la inceput nu a stiut ce sa ii spuna pentru ca se gandea ce o sa zica profii, dirigu, vecinii si intr-un final mama ei. el tine foarte mult la ea si asta mi-au garantat-o prietenii lui. in fine, mai tarziu i-a spus ca mai bine sa mai stea, pana se va hotari mai bine si el a pus-o sa promita ca in timpu asta sa nu fie cu nimeni.asta era in ultima saptamana din vacanta. acum, ca a trecut prima saptamana de scoala in fiecare zi se gandeste la el, il viseaza in fiecare seara si nu mai stiu ce sa mai fac pentru ca imi povesteste toate astea si nu stiu cum sa o sfatuiesccrying. poate ca inca nu e hotarata. poate ca ie frica pentru ca pana acum nu a avut nici un iubit. ce sa fac? ce sa o sfatuiesc sa faca?
HELP:X

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Sa se combine cu el. ce daca sunt colegi? prrofesorii nu au nicio treaba cu ei doi.mama ei ar trebui sa inteleaga ca ei doi se plac.si oricum aceasta relatie nu v-a dura mult, deoarece sunt colegi si o sa fie plictisitor sa se vada non`stop

| Cips a răspuns:

Pai. daca ea il place eu as zice ori sa vb cu mama ei si sa ii spuna ca ii place de un baiatbig grin... ori sa ii zica baiatului ca accepta sa fie cu el daca promite sa nu spuna la nimeni deocamdata.
eu asa as facehee hee... dar pana la urma decizia ii apartine verisoarei tale :*