| davidmadalin a întrebat:

Sall all Ce are CS-ul meu (Carbon v1.1) De nu imi mai gaseste servere la INTERNET e chiar grava problema pentru ca am un server de CS si trebuie sa iau ip de la internet cum fac ca sa imi gaseasca iar servere?

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Poti incerca sa se conecteze la un alt master server care genereaza adresele IP al serverelor deschise. Se cheama Setti Masterserver.
1] Descarca fisierul acesta:http://css.setti.info/download/MasterServers.vdf
2] Intra in locatia client-ului tau de CS si selecteaza folderul 'platform' si apoi 'config'.
3] Copie fisierul descarcat in aceasta locatie.
Daca nu a functionat, revino cu un mesaj.

1 răspuns:
| davidmadalin explică:

Nu merge! sad