| davidmadalin a întrebat:

Sall am Ip dinamic si nu merge sa tin redirecte. crying. Nu stiu cum sa fac ca sa mearga... Care ma ajuta sa intre cu Team viewer ceva nu stiu. Dau fundita.

3 răspunsuri:
| danut222 a răspuns:

Cum nu-ti merge ca si eu am ip dinamic(Rotabil, Wirless) si imi merge! dar ti-am dat add sa imi zici problema...

| salbatyk13 a răspuns:

Si eu am ip dinamic si tin redirecte...nus tiu cum dar merge
la problema ta ai putea in cerca sa faci port forwarding...ar putea chiar merge
setezi manual in meniul de configurare de la internet sau modem. De obicei gasiti in meniul de la NAT>Port forwarding.
sau sau folosesti un program pentru setarea routerului, Simple Port Forwarding.
altceva nu mai stiuhappy

| mindfreak_1229 a răspuns:

Connect ufk.sytes.net