| mejustme2012 a întrebat:

Sall am si eu o rugaminte sunt indragostit de o fata 100% iar ia de mine 90% si nu stiu cum sa-i spun ca o iubesc ca o plac sunt indragostit de ia pana peste cap va rog frumos ajutati-ma

1 răspuns:
| JustSomebody a răspuns:

Pai daca ai spus ca esti indragostit lulea de ea si ea de tine nu trebuie sa ai nici o teama. Poti sa lasi sa vina de la sine, sa fii natural, sau sa o inviti in oras ori sa gasesti un moment potrivit(de preferat unul romantic) in care sa ii spui asta.Iti trebuie doar curaj. Daca esti asa sigur ca si ea te place cu atat mai bine.Mai mult ca sigur va zice ca simte la fel.Nu fi fals cu ea ci sincer.Incearca sa fii delicat si natural cu ea.Asculata-ti inima.Succes ai incredere in tinehappy