| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Ce inseamna umeri lati? aik cum arata ei? Eu fac inot de 6 ani si am auzit ca ti se fac umerii f. lati, unele colege mi-au spus ca ii am, dar daca ai un nas de marimea unei unghie si le ceri parerea daca e mare ele fireste ca-ti vor raspunde ca da(perfectele de ele)Mama mi-a spus ca nu-i am, dar eu nu-mi dau seama, cum adica umeri lati, cum e forma lor?

1 răspuns:
| andreeapss a răspuns:

Umerii lati inseamna de fapt sa ai spatele mai lat... dar daca difernta tu nu o observi atunci nu e asa ca stai calma sunt o multime de vedete si celebritati cu spatele lat si nu se observa deoarece stiu ce sa poarte, iar daca faci inot inseamna ca arati bine in jos asa ca e okwinking