| Anddreiii a întrebat:

Sall.cum pot sa mai cresc un pic in inaltime sau ceva d genu.eu's la liceu in clasa'a 9a si mi se pare ca is prea scund fata de cei din clasa cu mine am 1.50
va rog fara rasp tampitehappy

Răspuns Câştigător
| SpAnIoLuQ a răspuns:

Poi incearca sa practici un sport, cum ar fi handbalul sau basketul. Sau mai sunt unii oameni care de ex: pana in clasa a 10-a aveau 1. 60 apoi din a 10-a pana intr-a 12-a au crescut 30 cm. Cunosc cateva cazuri. Totusi spor la crescut. si ca tot veni vorba eu am 1, 97 pe acolo si sunt clasa a 11-a. Nu e chiar asa minunat sa fii inalt.

1 răspuns:
| hfhf88 a răspuns:

Stiu stiu du-te pe bare si la fitnes si mananca mult da trebuie sa si slabesti daca vrei sati pastrazi silueta asta e tot ce zic poti face prin efort sau relaxare tu ai de ales laughing id meu este georgedul007 daca mai aveti intrebari