| Fmoro16 a întrebat:

as dori sa stiu metode de inaltare va rog frumos,sunt cel mai scund din clasa si ma simt prost, deoarece toti copiii de la mine din clasa sunt giganti, am 1.50 la 13 ani.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mancarea sanatoasa si practicarea intensa a unui sport, ajuta la cresterea in inaltime.

| sierra1 a răspuns:

șăzi blănd și așteaptă - incă vreo șapte ani mai crești de la natură

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare! Si eu sunt cel mai scund din clasa. Am 14 ani, si 174cm.
Dar eu la 12 ani aveam 170cm, iar cand eram de 13 ani 172cm, deci dupa cum vezi nu prea m-am inaltat cine stie ce. Din top5 cei mai inalti baieti, am ajuns sa fiu cel mai scund...