| andreirobert15 a întrebat:

Am 16 ani, am reusit da imi conving parintii sa imi fac un tatuaj pe mana, unu mic, mai precis o coroana, intrebare e, odata cu cresterea se va deforma tatuajul?

Funda!

3 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Tatuaje la 16 ani va trebuie?laughingmai bine stati linistiti, multi isi fac tatuaje doar sa fie smecheri, etc si dupa aia regreta.

| StefanDrg a răspuns:

Pai te mai dezvolti pana dupa 18 ani mult, dupa aia nu prea mai cresti cine stie ce, nu cred ca o sa se deformeze tatuajul, doar dupa vreo cativa ani

| VrgAlex a răspuns:

Daca e facut la salon bun sunt sanse mici sa se deterioreze dar daca il faci pe la prieteni fii sigur ca se va deteriora