| AvalohAlyn a întrebat:

Tu ce ai face toata ziua daca nu ai avea serviciu sau scoala/facultate si ai avea mult timp liber momentan?
Raspundeti serios si sincer.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si cat timp liber. Poate m-as apuca de vreun curs, training, o limba straina iar pe langa m-as vedea cu prietenii, as citi si alte activitati care-mi plac.

| Raven a răspuns:

M-aș apuca de făcut bijuterii handmade ori aș termina în sfârșit romanul început acum 100 de ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si as avea si bani?

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Pai..seriale, filme, ieșit cu prietenii, as citi o carte buna. Idk..sunt atâtea de făcut. ‘)))

| EGGc a răspuns:

Eu asta fac acum :o. Stau in spital cu piciorul in ghips big grin. Dar in vacanta plănuiesc să mă uit la anime-uri si sa ma închid in casa : ).

| zuppyby a răspuns:

Pai...eu sincer m-as plictisi sa stau toata ziua, dar in cazul pe care la-i przentat tu as asculta muzica, m-as uita la seriale, m-as juca cu prietenii, as iesi in oras, dar...pana la urma mi-as cauta de lucru