| lola_5690 a întrebat:

big grin ce mai faceti? m-am gandit si eu... dac sunteti nervosi sau aveti probleme...scrie-ti-mi, eliberativa, sa vedeti ce bine va ve-ti simiti!winking haideti imi place sa citesc ce scrieti voi! big grin (fara rusine ) toti avem probleme!winking

Răspuns Câştigător
| IonutPutinica a răspuns:

Pe mine ma enerveaza ca ma pune mama sa invat non-stop(eu tot nu invat)si cu toate astea imi ieste in fiecare an media peste 9, 70 nu stiu eu retin din clasa mereu am fost asa si la clasele mici laughing