| RobertRobertutzu a întrebat:

Dati-mi niste id-uri de facebook de fete singure (din Iasi as vrea) ca vreau sa-mi fac o iubita si nu gasesc fata potrivita.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| AndraRox a răspuns:

Vei gasi fata potrivita la momentul potrivit, draga Robert. Nu cred ca facebook-ul este cea mai buna metoda de abordare a fetelor. Asteapta, e mult mai frumos cand lucrurile vin de la sine!

1 răspuns:
| aculaR18 a răspuns:

Nu cred ca o s-o gasesti asa. Fata potrivita se va ivi la momentul potrivit. Cati ani ai de esti asa de disperat? thinking