| anonim_4396 a întrebat:

Eu cred (personal) ca Hip-Hop-ul este discriminat mai ales break dance -ul.De ce nu se da si in Romania sau cel putin la noi nu-i cine stie ce cunoscut. Oriunde ma duc si zic : Ii sti pe JinJo crew? Normal ca zic nu si asta mi se pare foarte enervant...Voi ce parere aveti? si app Jinji crew e cea mai tare echipa de break dance din lume ( preferata mea)

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chestie de gusturi si, nu in ultimul rand, de exprimare.
Daca tu te exprimi oral cum o faci in scris, e clar ca bietul om nici macar nu intelege ce l-ai intrebat.
Cat despre gusturi, presupun ca, daca te intreb acum de Brahms sau Haendel, n-ai nici cea mai vaga idee cine-s astia.
EU cred (tot personal) ca unora le place zgomotul si altora muzica. De gustibus non disputandum.

Răspuns utilizator avertizat
| Woodenpints91 a răspuns:

Vrei un abecedar?

Răspuns utilizator avertizat