| anonim_4396 a întrebat:

exista ninja?

7 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

Cum se practică Karate se practică şi ninjutsu(nu stiu dacă e corect).
Acum nu ştiu câte persoane din astea există.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, există!
În metin.

| Seepty a răspuns:

Da exista, dar ei nu sunt niste ''eroi'' precum ii cred unii sunt niste oameni simpli care au practicat o tehnica de lupte care i-a ajutat sa ajunga asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| neca a răspuns:

Da exista, poti lua lecti de ninjutsu la fel cum poti lua lecti de box sau carate

| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut!
Din cate as stii eu, ar exista, dar nu cred pentru ca ar trebui sa fii un super da super om ca sa faci chestii din astea!

| Cosmin86 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Trebuie sa fii un super om ca sa fii asasin platit?

ninja = ucigas platit sau spion. atat.