| mycrazyworld14 a întrebat:

happy

In ultima vreme m-am ingrasat cam multstraight face si vreau sa slabesc.stiu ca trebuie sa renunt la dulciuri, sa fac sport, sa beau apa, etc, dar nu stiu de unde sa incep si cum sa imi pastrez ambitia big grin ce sporturi as putea sa fac? Am vrut sa merg la dansuri moderne din toamna, dar cum nu m-am dus acum e cam tarziu...

Fundahappy

1 răspuns:
| alex26 a răspuns:

Sportul e primordial dar regimul trebuie sa fie titanic adica lichide multe sa nu papi dupa ora 19 si nu manca mult odata: putin si des