| fsdfsd a întrebat:

Sallz...De vreo saptamana am probleme cu somnul...In fiecare dim ma trezesc numai la 7:45 sau 8:45 Dar numai la ora asta ma trezesc chiar daca sunt obosit si adorm la 3-4 noapte tot la ora aia ma trezesc Nu pot sa dorm mai mult. ce ma sfatuiti? si in legatura cu orele 7:45 si 8:45 de ce oare numai la orele aste ma trezesc si nu la 7 sau la 8, 9

2 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Probabil esti stresat si de asta patesti asa:-s...eu patesc exact invers, adica as dormi non-stop

| andreii2 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie.Chiar daca adorm la 11 sau 2-3 ma trezesc pe la 80 :30 in fiecare zi. Mi se intampla asta de mult timp. Dar nu sunt afectat in nici un fel.Nu cred ca ar trebui sa iti faci griji