| Tasya05 a întrebat:

Sallz TPU! Acum o luna mi sa furat la scoala telefonul ( era samsung corby si il aveam decat de 3 saptamanii) cryingcryingcryingcryingcrying.
De fapt, nu mi sa furat doar mie telefonul in accea zi ( s-au furat din clasa 3 telefoane si banii cam in jur de 300 de lei) sad
Asta s-a intamplat cand noi eram la ora de informatica si eu mi-am uitat din greseala telefonul in clasa. Se presupune ca sunt 2 baietii de la clasa a 8-a care au vrut sa chiuleasca de la scoala iar gardianul nu i-a lasat.si ei au stat in scoala nesupravegheatii timp de o ora.
Am anuntat politia a 3-a zii.( mama a mers si la director si nu am anuntat politia chiar atuncii pentru ca directorul ne-a spus ca va face tot posibilul sa apara telefoanele ). Din pacate nici in ziua de azi nu il am innapoi cryingcryingcryingcrying. M-am jelit vreo 3 zile incontinu! crying Adoram telefonul ala cryingcryingsadsadcrying
credetii ca mai e o sansa sa il recuperez? happy. Acum am alt telefon tot cu toch-screen. dar mie tot ala imi placea mai mult!cryingcrying
Decii. oare mai poate fii gasit telefonul dupa atata timp?crying

7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Ce ciudat eu sunt la liceu si noua tot ni s-au furat telefoanele (tot 3) cand eram la ora de sport, dar a trecut ceva timp de atunci sad

| Robbe a răspuns:

Eu zic ca nu, si mie mi s-a furat un telefon(Nokia n93) si eram afara cu prietenii.Umblam pe telefon si dintr-o data am vazut ca s-au batut doi baieti si vroiam sa-i despart si am uitat telefonul pe banca...I-am despartit s-au calmat apoi am plecat in alt cartier si telefonul l-am uitat acolocrying
Din pacate nici azi nu l-am mai gasitsad

| Quiescent a răspuns:

Dar voi n-aveți cheie să închideți ușa clasei? Vă lăsați clasa deschisă și nesupravegheată cu lucruri de valoare? Atâta minte aveți? Atunci scuză-mă, dar ignoranța costă. happy

| mihaivs a răspuns:

Da

| DeathIncarnate a răspuns:

Mariussika ce raspuns bestial airolling on the floor))))))))))))

| Raluka_6009 a răspuns:

Si noi cum crezi ca te putem ajuta? crezi ca ghicim in stele sa vedem daca iti mai recuperezi tu telefonul? Intrebarile astea sunt penibile, sincer! Noi suntem neputinciosi! Copii, puneti creierul la muncawinking nu se rezolva nimic daca postezi pe un site ca acesta intrebari stupide ca ale tale.

| mariussika a răspuns:

Cine mama draqului...Doamne iarta-ma ca ii Saptamana Mare...dar cine tea pus sati duci telu la scoala?