| miaks a întrebat:

Ieri mp4-ul meu mi s-a furat, il aveam in banca (in ghiozdan) m-am dus pana afara si cand m-am intors nu mai era (totul s-a intamplat la scoala) am anuntat profii si am cautat peste tot, in toata scoala si la toti copiii, dar din pacate nu l-am gasit, acum vreo 3-4 zile la fel i s-a furat telefonul unei fete, iar ea zicea ca crede ca a fost de la mine din clasa, eu veneam cu el din clasa a 5a acum sunt a8a si la fel il lasam, si nu s-a furat! Ce ar trebui sa fac, am sanse sa il recuperez (nici nu era al meu, era a unei prietene)

2 răspunsuri:
| Bengi12 a răspuns:

Nu mai ai nici-o sansa de-al reecupera. Doar in cazul in care il vezi pe ala care la furat ascultand muzica la el.

| miaks explică (pentru Bengi12):

Pai...cineva de la mine din clasa l-a vazut, dar nu vrea sa spuna cine e