| HelppMe a întrebat:

Salu, cum incep conversatia si despre ce sa vorbesc cu o fata pe care nu o cunosc dar as vreasa o cunosc. pe facebook sau cand suntem in acelasi loc?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Necogiezi si tu cu ea mai indirect

| Gogu06 a răspuns:

Rasuceeeesti, lingi crema, bagi in lapte si mananci! mmmmmmm!

| Meeeeee23 a răspuns:

Paii poti incepe cu" Buna, ce faci?" si apoi intrebi d egenurile de muzica preferata, artistii preferati, sporturi, filme, carti, hobby-uri, si se vor lega unele de altele, cate intamplari amuzante depinde si de ea.big grin