| Markusfrtt a întrebat:

Acum ceva timp, eram cu prieteni in parc si a venit o vrajitoare la noi ca sa ne ghiceasca, iar eu i-am dat 3 lei.Eu unu nu sunt genu sa cred in asa ceva, chiar deloc. Am facut asta doar de amuzament. Chestia e, ca vrajitoareea mi-a spus unele care chiar au fost adevarate. Chiar ma regaseam in cele zise de ea, si am ramas putin cu gura cascata. La fel s-a intamplat si cu o amica. vrajitoarea i-a spus unele lucruri care chiar au fost adevarate. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Sunt lucruri dese de acest gen care par niște coincidențe, acum depinde de tine cât de mult crezi în coincidențe.