| Cfd85 a întrebat:

Acum două seri ieram cu trei prieteni afară și bunica unuia dintre el îl sună că aude ceva prin curte și îi ieste frică.Am fugit toți repede la el acasă dar când am ajuns nu era nimic.Aseară la 00:15 vb cu varul meu și mă sună prietenul care a avut problema cu bunica că este cineva la el in curte și este speriat.Am mai chemat un amic și în 3-4 minute eram la el dar nimic iarăși.Tin să precizez că tipul locuiește cu bunica lui deoarece nu are părinți. Cănd am plecat acasă pe drum radeam împreună cu amicul meu și spuneam că ăștia ori au băut și sunt cu capul ori sunt băntuițilaughing.Voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tehnologia de acum ofera atat de multe solutii... De la sistemele de supraveghere cu infrarosu, pana la simplele becuri cu senzori de miscare.
Ultima data cand am dormit la curte, am auzit ceva plimbandu-se prin pod (dar nu erau pasi de om). Apoi mi-au spus vecinii ca se plimba jderi pe acolo, care se urca fara probleme pe peretii caselor laughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate are probleme psihice omul

| Cfd85 explică (pentru mgtow):

Are 15 ani frate, nu-i cu capul hai că în prima seară pnm ziceam că i sa părut bunicii lui dar aseară omul era super panicat.Petru mine era super amuzant am luat un telescop prietenul meu o bătă am 3 minute eram acolo și gen poarta era închisă

| mgtow a răspuns (pentru Cfd85):

Se intampla la orice varsta sant oameni cu probleme mintale peste tot dar cred ce zici

| SilentRain a răspuns:

Dacă sta la casa, e posibil sa fie hoți, iar când aud gălăgie sa se ascundă de voii
Asa am pățit și eu 'se auzeau zgomote din pod aproape în fiecare noapte' când ma duceam sa verific cu cineva nu găseam pe nimeni sau se făcea liniște (bănuiesc ca hoțul ne auzia și se ascundea), asta pana într-o zi pana când am bătut ușa de pod în cuie, și nu a mai întrat nimeni laughing

| Justme79 a răspuns:

Buna nu este nimic de luat în glumă cel mai bine încercați să rămâneți acolo într-o seară și vedeți despre ce este vorba altfel nu aveți cum să aflați care este situația

| Cfd85 explică (pentru Justme79):

Ies și mă bat cu fantomalaughing)

| Justme79 a răspuns (pentru Cfd85):

Cu siguranță că o să mânci bătaielaughing)