| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani, 76kg si 1.64 inaltime. Sunt baiat si cred ca sunt cam gras pentru varsta mea. Ce mi-ati recomanda sa fac sau ce regim mi-ati propune pentru a slabi 10kg? sa ajung la 65-66? va rog ajutati-ma... Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am mai raspuns la intrebari asemanatoare, iar raspunsul meu(si nu numai)il gasesti aici: http://www.tpu.ro/......i-pe-mine/

4 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Eu am 75kg la 1, 87.
mai ai de dat mult jos. eu zic sa nu mai stai la calculator si fa miscare. nu mai manca junkfood si sa te lasi de bauturile carbogazoase.

| Regizorul a răspuns:

Bea multa apa sau ceai
Alearga mult, fa flotari si abdomene.
Nu trebuie sa tii regim dar incearca sa mananci mai putin din ce vrei tu sa mananci fata de cum mancai tu inainte, intelegi?

| PufarinăPink a răspuns:

Sfatul meu e sa faci sport!