| stef1290 a întrebat:

Salut, am 18 ani si din cand in cand mai trag o tigara dar imi e frica sa le spun parintilor chiar daca unii tovarasi stiu sau unii vecini de pe strada. Ce sa fac?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te lasi de acest viciu nenotrocit si blestemat cat mai ai timp, pana nu devii dependent.Te sfatuiesc sa stai macar o clipa sa te gandesti si sa analizezi sfatul transmis, fiindca eu sunt pe deplin constient de efectele nefaste in timp provocate de aceasta... falsa placere. Multa sanatate!