| shookdazed a întrebat:

Salut,am 30 ani si nu am avut pana acum nici o relatie,cum pot sa fac sa ma bag in seama cu o femeie fara sa fac infarct,am incercat si inainte sa fac lucrul asta si mereu imi era foarte greu,sunt o fire mai introvertita mai ales cand vine vorba sa cunosc o persoana de sex feminin, mereu cred ma voi face de ras si renunt.
Multumesc de sugestii

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da ți întâlnire cu o fata în oraș, nu ai de ce sa ai anexitate, daca ai atacuri de panica vezi de xanax, iei unul cu o oră înainte

| LovelyWolf a răspuns:

Traieste viata, ce o fi o fi, si daca esti introvert sau extrovert nu o intereseaza pe respectiva. Incearca sa folosesti pentru inceput un site de socializare, sau sa dezvolti problema asta cu prieteni apropiati, care consideri ca te-ar putea ajuta. Mergi prin cluburi si cunoaste lume noua, poti incepe cu baieti pe care nu ii cunosti ca mai apoi sa nu iti mai fi chiar asa de greu cu femeile. Bafta