| poluarect a întrebat:

Salut, am bilete de vacanta in Grecia la sfarsitul lunii, dar m-am certat cu prietena, ce sa fac sa caut pe altcineva nu? Sunt pus pe distractie...

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Eu zic sa va impacati si sa mergeti impreuna in Grecia! happy

| vaa a răspuns:

Simplu.
Daca iti iubesti prietena impcati va si ia o cu tine.
Daca nu. laughing ia ti un prieten.Sora.vinde le smug.

| Lory_2572 a răspuns:

Nu pleca fara ea daca stie de vacanta asta.asta daca vrei sa va impacati. Da-i un sms ca nu vrei sa mergi fara ea si ca vacanta asta e pentru voi, va reactiona pozitiv, crede-ma. Dar daca nu ai de gand sa mai fii cu fata asta, ia un prieten cu tine.