| BiiaaBulinutsa a întrebat:

In vara anului 2010 de cand am luat vacanta, am fost cu un baiat Ionut (cls a 10 a). Totul a fost bine si frumos pana cand m`a mintit ca a fost in spital o saptamana si atunci nu mai ma sunase deloc. Asta a fost putin apoi pe la sfarsitul lunii august ne-am certat si el a dat mai multor persoane niste poze cu mine dar nu erau poze obisnuite.erau mai "sexy" in fine. Apoi a aflat toata scoala de pozele mele, au aflat si ai mei, si apoi ne-am despartit. Acum o saptamana a intrat pe mess, nu mai intrase de ceva vreme, si cica ce faci vrei sa ne vdm ca sa ne impacam? Si i-am zis ca nu.
Ce sa inteleg? Ca s`a schimbat? Sau ca iar isi bate joc de mine.
Sincer ne-am iubit foarte mult, cel putin eu l`am iubit enorm, a fost primul baiat care l`am iubit asa mult si il mai iubesc si acum, dar nu tot asa happy
Si am mai aflat ca de atunci de cand s`a despartit de mine nu a mai avut alta prietena.
Sa ii mai dau o sansa? Sau macar sa avem o relatie de amicitie?happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita nimic din ce ti-a facut sa stii ca e un magar.

| simona_3709 a răspuns:

Nu. Categoric nu.
Daca te iubea asa mult de ce nu s-a gandit dinainte? De ce te-a mintit? De ce a dat pozele tale?
Din ce mi-ai spus imi dau seama ca tipul este foarte imatur si chiar prost.Razbunarea-i arma prostului.
Daca-l iubesti crezi ca vei putea sa fi amica lui? Gresit, iubirea nu permite asta.
Dupa ce te-a injosit dupa ce ti-a facut atatea. Ce rost mai are sa va impacati? Sau sa ramaneti prieteni?
Eu zic sa te mai gandesti si sa nu mai pui atata suflet intr-o relatie, uneori chiar nu se merita sa ne consumam aiurea.
Ia-o ca pe o relatie esuata si treci mai departe` happy
Sper doar sa nu faci prostia sa te intorci la el.Numa` bine big hug

| Byencutzz a răspuns:

Ce sansa sa merite? la o palma in plus? sa stii ca sunt de acord da'i una si din partea mea
Urasc genul acesta de baieti, stau cat mai departe de ei pentru ca eu ma consider o persoana " prostuta" ce iubeste in scurt timp pe cineva cu toata inima si se ataseaza repede de o persoanahappy
Pe viitor cand te mai implici intr'o relatie cu toata inima sa nu mai ai de suferit mai bine te interesezi de cel de langa tine
cat despre fostul imi pare rau dar eu consider ca nu trebuie iertat ca dupa se lauda...
Imi pare rau pentru tine imi dau seama cum te simtisad succes in continuare sad bye'bye:X:*

| ElevatorStricat a răspuns:

Nu ii mai da nici o sansa. Iubirea nu e un joc de noroc la care te poti retrage si sa intri oricand inapoi. Eu cred ca mai bine sa fiti prieteni amici dar nu mai departe iar se va repeta! Dar e viata da. asa ca decizia e a ta

| alinac a răspuns:

Pai odata ce ti-a facut rau, probabil iti va face si cu alta ocazie.eu zic ca si relatia de prietenie e cam mult.decizia iti apartinewinking

| blu3flower a răspuns:

E clar ca are de gand sa isi bata joc de tine. fa ce vrei, dar ar fi mai bine sa nu dai importanta la astfel de persoane.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dupa toata faza cu pozele eu dk as fi in locul tau nu as putea sa il iert. chiar daca tin la el nici nu as mai vrea sa aud de el. a fost un magar si chiar nu merita nici macar sa mai vb cu el.
unde iti e orgoliu de fata ranita?! cum poti sa te gandesti sa te impaci cu el. dk e sa ii mai dai o sansa in locul tau eu as profita de ea sa ma razbun pe el pentru ca altceva nu merita.
eu iti doresc bafta indiferent care va fi decizia ta dar ai grija sa nu te "insele"din nou.