| andy09 a întrebat:

am descarcat Farmerama Hack v 1.2 cand am vrut sa intru in el imi cerea. Net Framework. l-am instalat, si apoi cand mergea am incercat sa-l folosesc mi-am pus username-ul de la farmerama si apoi am dat add. si imi zicea "Error. Net Framework" plz help... dau funda... daca imi spune-ti cum se da ca sunt incepator. multumesc anticipat

30 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

*se da uninstall pe farmerama hack...

eu cred ca e mai bine sa il dezinstalezi rapid.cred ca e un program de tip:scam.ai intrat>>>ti-ai pus username si parola>>>username si pass sunt trimise la "hackerul" respectiv.

| Anonymus314 a răspuns:

Nu e normal...gandeste putin:
cum sa intre in contul tau fara a avea nevoie de parola?
nu se poate.cum ar veni ca eu iti intru pe contul tau de la jocu ala numai cu usernameul tau.intelegi? nu prea se poate
cred ca e keylogger sau orice alta prostie

| StoicaAndi a răspuns:

Cine imi zice parola o sa zic care este cauza

| nushdastea a răspuns:

Care e parola de la hack?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silviu_95n
am hack la barn buddy si il dau gratis big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silviu_95n
am hack la barn buddy si il dau gratis big grin

| chiriiulian a răspuns (pentru anonim_4396):

Il vreau daca vrei sa mi-l dai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este parola la NET Framework?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| TudorX7 a răspuns:

Trebuie sa downladezi Net framework. I-al de aici : http://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=17718

| J0KerStar a răspuns:

Ms yonutzz

| J0KerStar a răspuns:

Bai...AlexAlex da nu iti ia credit?
happy

| ionut12 a răspuns:

Ma eu nu stiu parola ca sa intru pe el ca dupa ce dezintalez dau click x2 si dupa acea imi cere o parola deci care este parola? daca vreti mai vb pe adresa de messenger care este : golden_ionut@yahoo.com

| ionut12 a răspuns:

Am mai intrat si am bagit parola dar si eu am aceeasi problema ca andy deci ajutatine

| ionut12 a răspuns:

Stiu eu cum dar... nu prea am timp sa vb sunt la munca si adabea imi fac 5 minute liber trimitetimi 7465(nr firmei de unde lucrezi la biroul meu) asa cu mesajul de BIG 63187337 (ca sa vb si sa vedem care este nr) si nu uita daca nu vb asa eu nu pot sa iti dau solutia este un mic program dar nu uitati trimiteti mesaj la 7465 cu BIG 63187337 vb prin mesage am foarte multe! minute nu prealaughing

| ppandialex19 a răspuns:

Parola de la.NET framework e : usingnetframework, stiu, si eu am incercat si am in cont 9999999999 mamudele big grin

| ppandialex19 a răspuns:

Parola de la.NET framework e : usingnetframework, stiu, si eu am incercat si am in cont 999999999 mamudele big grin

| mihaiberbece a răspuns:

Si al meu face la fel

| andy09 explică:

Nu. ca nu imi cere decat username-ul

| andy09 explică:

Mai... deci am gasit si un trailer pe youtube in care imi arata ca merge programu asta si doar atat ...adica imi cere username-ul pentru a imi baga monedele respective pe cont nu imi trebuie nici o parola

| yonutz11 a răspuns:

Si eu am acceasi problema
am instalat net framework 4.0.3.
si cand dau sa intre MM in cont da eroare
id meu : fortza_steaua. yonutz

| FlorisXD a răspuns:

Care este parola?

| multiburatino_2140 a răspuns:

Nici mie nu imi merge hack la farmerama imi spune la felcryingcrying

| lucystAr12 a răspuns:

Mz lume... acum am descarcat si Net Framework dar la Net Framework imi cere o parola... imi zice si mie care e aceea?

| DavidDavid_3792 a răspuns:

Si la mine e aceiasi problema si imi da.NET Framework error

| ionuttz1992 a răspuns:

Frate nu trebuie sa mai descarcati Net Framework TREBUIE SA FACETI IN FELUL URMATOR: Intrati in meniul START al calculatorului dupa aceea dati All Programes iar dupa aceea Windows Update dupa ce ati facut asta va apare o fereastra dati Express si dupa aceea Instal Update si isi ia singur toate setarile pentru Net Framework. Dupaia puteti intra linistiti in Hack Ptr Farmerama

| xD3v1l a răspuns:

Care e parola imi ziceti si mei plss

| ALEXALEX_6338 a răspuns:

Da... mie mi-a mers o data cu 300 MM
Trimtetimi mesaj la 7465 si va spun eu tot ce trebuie facut sunt la un prieten si nu va pot spune
In mesaj Punetimi urmatorul mesaj( BIG 6413539 ) ca sa imi pod da seama Ok

| andyfloryn a răspuns:

Da ionuttz 1922 are dreptate