| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am luat un 2 la biologie de acum 2 sapt. si nu stiu cum sa le spun parintilor, plus ca maine avem sedinta cu parintii.
sunt in clasa a 6-a si mi-a dat 2 pentru ca nu am avut caiet din ala lung

Răspuns Câştigător
| bogdan133 a răspuns:

E mai bine sa le spui tu, decat sa afle de la diriginte, spune-le din ce cauza ai luat, desi mi se pare exagerat, atata timp cat tu ai scris sa ti se pune 2. oh go on profesorii.

2 răspunsuri:
| Dennii14 a răspuns:

Iti iei un parinte ( cel care te intelege mai bine ) si ii spui ce s-a intamplat, apoi mergeti impreuna (spune-i sa-ti tina partea ) si spune-i si celuilalt parinte ce ti s-a intamplat la biologie si de ce ai luat 2. Poate te v-a ajuta. La mine merge.

| AndraDea a răspuns:

Pai le explici parintilor cu adevarat ce s-a intamplat!