| iToadster777 a întrebat:

Am o intrebare! Cum sa fac o fata de pe net sa se indragosteasca de mine? Cel mai bun raspuns primeste funda! (Fata e de pe Instagram)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fii amuzant. Să pui emoji-uri (știu, sună ciudat, dar merge). Carisma și amuzamentul atrag extrem de mult o fată. Dacă îți zice că ești simpatic, ești pe un drum bun! Dar depunde și de ea, dacă e mai rebelă, stil goth, sau vrea un băiat rău, încearcă să fii mai misterios, dar să nu pari arogant, ci doar să-i arăți că sunteți compatibili. Să o faci să se simtă specială, să postezi poze care să-i atragă atenția, tu ști cel mai bine ce preferințe are (asta dacă ai mai vorbit cu ea). Să-i dai inimioară la toate pozele și să-i faci complimente (dar să nu exagerezi, să fii diplomat și s-o faci să-și dea seama că tu chiar crezi în complimentele pe care i le faci). Adică gen, dacă are poză cu ea într-o barcă, cu un trandafir în păr, nu-i spune:,, Ești foarte frumoasă! Trandafirul îți stă superb! Arăți bine! E o poză grozavă!". Poți încerca astfel:,, Nu are rost să-ți pui trandafiri în păr, oricum toate florile din lume sunt geloase pe frumusețea ta!", sau,, Dac-aș fi acel trandafir, aș prinde rădăcini în părul tău superb!" Chestia este să fie din inimă, să nu fie ceva comun. Discutați și în privat, este foarte important, o s-o aduci în stadiul în care va ști că între voi doi e ceva mai mult. Dă-i multe informații din viața ta, o va face să creadă că ai încredere în ea. Și în curând îți va spune și ea. Și la un moment dat propune-i să vă și întâlniți. O relație doar pe net nu merge. Dar nu uita: fii subtil și nu te grăbi, totul o să meargă de la sine. Crede-mă, sunt fată și așa mi-ar plăcea enorm să facă așa un băiat! happy

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți. Poți să dai câte funde vrei.

| Drimmero a răspuns:

Nu exista dragoste pe net.