| lilcide a întrebat:

Am o intrebare daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns. Sunt in clasa a9a si am 15 ani fac 16. Am o problema cu cosurile de pe fata am cateva cosuri dupa 2-3 zile trec si apar altele nu stiu ce sa fac. Sa ma duc la un dermatolog sau doar ca ma maturizez si eu. Trec cu timpul? Le-am ignorat eu, dar tot nu trec ma spal pe fata cu sapun de sulf pe fata cand vin de la scoala si seara...Imi poate spune cineva daca ar trebuie sa merg la un dermatolog sau este doar adolescenta asta...

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Este si adolescenta asta... dar ca sa treci mai usor peste mergi la un medic dermatolog. El iti v-a rezolva micuta problema pe care o ai.Bafta!

| minu a răspuns:

Pai ar fi cazul sa incepi viata sexuala prietene. Sau daca nu esti inca "pregatit" atunci incepe-o singur desi ma indoiesc ca nu ai inceputo deja happy Oricum e cazul, da ar trebui sa consulti un dermatolog.

| lilcide explică:

Pai vreau sa stiu daca cosurile sunt de la acolescenta sau trebuie sa consult un dermatolog.

| lilcide explică:

Sorry pentru raspunsul care l-am dat ma batea site-ul

| lilcide explică:

Sorry pentru raspunsul meu m-am batut cu site-ul...