| AliiB a întrebat:

Am o intrebare despre facebook. Vi s-a intamplat vreodata sa va adauge cineva din alte tari?! Adica primesc o multime de cereri de prietenie din absolut toata lumea straight face Numai ieri am avut niste cereri din Nigeria, Peru, Italia, India. straight face Eu sunt foarte curioasa cum ma gasesc aceste persoane si de ce ma adauga. E un fel de spam sau ce naiba?! Nu pot sa zic ca numele de familie mi foarte comun ca sa ma gaseasca asa la nimereala.
Deja m-am saturat! Hai ca mai inteleg daca ma adauga cineva din alt oras din Romania decat acela in care locuiesc. Poate ma confunda cu alta persoana din cauza numelui, da acum chiar asa din NIGERIA sau INDIA?!
Ce sa fac sa nu mai primesc cererile astea de prietenie? Nu ar trebui sa fie country restriction?!
Am incercat o data sa bag pe cineva pe facebook din america si pur si simplu nu m-a lasat ca am primit country restriction. Aceste persoane cum ma pot baga?!

Răspuns Câştigător
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Nu ai e sa faci.Si la country restriction nu e ca pe yahoo daca dau pe trimite cerere de prietenie nu apare acea persoana la prieteni pana nu accepta respectiva persoana.iar peroanele alea pur si simplu dau pe cauta prieteni si poate un prieten al prietenului te are in lista iar acea persoana te adauga sau unii te adauga ca sa va ajutati la anumite jocuri etc. Sper ca te-am lamurit

1 răspuns:
| Emmy_4970 a răspuns:

Mie da doi erau din india dar cu unul ma inteleg bine cu celalalt nu am vorbit dar e super simpatic nu te pot ajuta nu te suara