| Ionelionut a întrebat:

Salut! Am o întrebare legată de mine, in capul meu mă simt foarte confuz, observ orice greșeală care se întâmplă și am foarte multe gânduri și curate și murdare. Nu mai am așa multe sentimente și ca suflet sau mintal mă simt foarte ciudat, nu trist sau depresiv, da nici fericit, o confuzie. Mă simt de parcă aș innebuni și că o iau razna. Ce poate însemna asta?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

INVATA! Pune mana serios pe carte ca numai aia te destupa si-ti lamureste confuziile care le ai din cauza nestiintei.

| Ionelionut explică (pentru Violleta2022):

Pe Paula o mai sugi și tu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionelionut):

Nu, doar tu, esti ala care suge tot!

| Ionelionut explică (pentru Violleta2022):

Vorbește cine a supt jumate de cartier?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionelionut):

Bag sama ca tu stii mai bine, odata ce faci meseria asta frecvent.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca te preocupa altii in loc de propria-ti persoana, fiidca esti o persoana superficiala, fara incredere in tine.

| Sophieka a răspuns:

Mergi la un terapeut sau un preot care sa te echilibreze.

Poti accesa intrebarile mele unde vei gasi meditatii si multe altele.

| dolceromania a răspuns:

Pai încearcă să gândești ce a provocat asta, fii tare nu te lasa.

| Lambruzau a răspuns:

Cred ca esti foarte stresat!