| OvisOvidiu a întrebat:

Salut.
Am o intrebare mai ciudata...
Voua vi s-a intamplat vreodata sa auziti ca va striga cineva...dar defapt nu e nimeni...
Am patit asta ieri...m-a strigat de 2 ori sora mea dar eu m-am dus si nu era acolo...era plecata altundeva.
E vreo problema grava asta? laughing)

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Mie nu, dar eram cu matusa mea si cineva a strigat-o pe nume.Am auzit si eu si ea.
Initial, am crezut ca este cineva care vine in vizita, dar cand am mers eu sa verific, nu era nimeni.
Mi se pare tare ciudat. happy
Pa!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 2x? Paranormal Activity, clar laughing

| BadAngel3 a răspuns:

Da. De foarte multe ori. Cica nu e bine sa raspunzi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BadAngel3):

De ce nu?

| BadAngel3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se spune ca circula moartea, si daca te striga si tu ii raspunzi...mori

SAU

Diavolul te striga ori te intreaba, fiind el la ramasag cu Dumnezeu.

Acum mai stii......Sti cum se spune : Nu iese fum fara foc

| anonim_4396 a răspuns (pentru BadAngel3):

Mda.

| BadAngel3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa ziceam si eu...

| Ghknn a răspuns:

Da.Cică nu e bine să răspunzi.

| TheBunny a răspuns:

Da mi s-a întâmplat doar ca mi se parea ca e tatăl meu, probabil e in imaginația noastră, dai totuși "aparențele înșeală". Eu, una n-am pățit nimic. O zi buna! happy