| Denyyy888999 a întrebat:

Ieri mi s-a intamplat ceva ciudat. Eram in bucatarie (eram singura acasa si era vreo 11 seara) si faceam galagie si dintr-o data, parca de nicaieri se aude ca si cum sora mea mai mare m-ar fi strigat pe nume. Eu m-am bucurat ca nu voi mai fi singura dar mi-am dat seama ca ea nu putea sa vina ca era plecata. Dupa aceea am mers in sufragerie care e fix langa bucatarie si m-am pus pe canapea si eu am si doi caini care stateau langa mine si eu am auzit zgomot chiar daca, cum am mai spus sunt singura acasa. De ce s-a intamplat asta? (Nu stiu la ce categorie sa pun asta asa ca o voi pune la ceva random)

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta s-a întâmplat ca să înțelegi cum funcționează creierul tău.
Uneori îți pune videoclipuri care se amestecă cu restul și face un mix.

| Drimmero a răspuns:

Mintea ne joaca feste continuu, am patit si eu faze ciudate cand eram singur si inlemnisem de frica pe moment, dar dupa am luat-o rational.

| Plato a răspuns:

Stai linistita, ti s-a parut. Poate stresul si oboseala te afecteaza. Sper ca nu te gandesti la chestii paranormale. happy

| Hammurabi a răspuns (pentru Plato):

De ce să nu se gândească la chestii paranormale?
Nu există chestii paranormale?

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu, nu exista fantome. happy

| Hammurabi a răspuns (pentru Plato):

Te-am întrebat dacă crezi că există paranormal.
Nu dacă există fantome, vârcolaci, vampiri, hobiți sau elfi. laughing

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Doar in Dumnezeu si ce tine de El, daca acolo vrei sa ajungi.
In rest, nu cred in paranormal.

| Hammurabi a răspuns (pentru Plato):

Nu vreau să ajung nicăieri.
Te întrebam pentru că tocmai mă uitam zilele astea la un documentar pe Discovery cu "case bântuite" și dacă ăia nu mint la modul ordinar, n-aș zice că totul e roz și nu există altceva în afara vieții noastre de zi cu zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. si mie mi s-a întâmplat și când eram mai mic îmi era frica de muream, nu mai ieșeam din camera. Acum știu ca e doar mintea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fantome în casă. Cheamă urgent preotul.