| Sfirca a întrebat:

Salut, am o prietena care a fost exmatriculata de la facultate, numai ca parintii nu stiu si de curand i au cerut o adeverinta necesara la servici. Daca de exemplu duce o "adeverinta" se poate verifica veridicitatea informatiilor? Daca da ce alte optiuni mai poate avea? Poate plati ea ceva taxe, impozite ca sa nu mai trebuiasca sa aduca adeverinta sau poate scoate ceva de la secretariat?

1 răspuns:
| bombonelu a răspuns:

An ziua de astazi se pot falsifica buletine si ies identice si tu spui de o adeverintabig grin