| butterfly0165 a întrebat:

Am o problema referitoare la volumul telefonului meu Huawei HiChat. Am incercat sa ascutl muzica la casti dar se aude foarte incet, am dat volumul la maxim dar tot incet se aude. Daca stiti alta metoda sau un program ceva cu care sa maresc volumul ar fi de ajutor. Va multumesc mult si sper ca ma veti putea ajuta. P.S: FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| MissSunshine94 a răspuns:

Deseori se poate intimpla ca castile sunt devina...incearca sa asculti cu alte casti. poate se va auzi mai bine!