| boyz a întrebat:

Salut, am o sticluta de lichid streamok 70vegetal gliycerin si 20 pg si 10 h20 este lichid baza fara aroma, ce pot amesteca cu el ca sa aiba aroma?

1 răspuns:
| saftaiiustin a răspuns:

Nu inteleg care e treaba cu h20 daca e vorba de apa sau altceva, daca asta contine baza ok, dar tu sa nu pui apa in asa ceva.
Daca e vorba e vorba de un recipient de 100ML, 90ml ai baza si adaugi 10ml de aroma. Dar sa fii atent sa nu iei aroma care deja contine baza, sa iei aroma cum sunt sticlutele acelea mici la 10ml de la Liqua