| împreunăfacembine a întrebat:

Salut,

Am pe Facebook aproximativ 1500 de prieteni si vreau sa fac sa nu le mai urmaresc niciunuia activitatea. Se poate face asta de undeva astfel incat sa nu trebuieasca sa le dau unfollow la fiecare in parte?

Exista vreo metoda prin care sa pot vedea intr-o alta fereastra postarile doar de la pagini si mai apoi de la conturi personale?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi serios 1500 de prieteni, e doar un numar atat, un sfat pentru dezvoltarea ta, sterge-i, pastreaza doar prieteni care te critica, care sunt langa tine la greu, sa vezi cu cati vei ramane, cu maxim 2, 3, da hai incearca

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum.