| Ady_6190 a întrebat:

cum fac sa nu mai imi apara likuri care le dau pe facebook prieteni altora, pe care eu nu ii am in lista, adica sa nu ii mai urmaresc! exista ceva setare prin care sa nu ii mai urmaresc pe niciunu? sa nu stau sa le dau la fiecare pe rand unfollow...

2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Umbla in setari la confidentialitate si ai acolo "cine poate sa-mi vada postarile viitoare" si setezi prieteni

| Ady_6190 explică (pentru InVisible99):

Eu nu vreau sa urmaresc pe nimeni. sa nu vad cine cui da likuri