| claudiamatei205 a întrebat:

Cum fac sa nu mai vad caror postari le dau like prietenii din lista mea de pe Facebook? Si asta fara sa le dau unfollow. Vreau sa ii urmaresc in continuare, dar vreau sa urmaresc doar ceea ce posteaza, nu si postarile carora le dau like.

2 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Dupa ce dai like la postare, ai acolo opreste notificarile la aceasta postare.

| MariusFD96 a răspuns:

Nu ai cum sa dezactivezi aceasta functie. Vine odata cu urmaritul respectivului prieten. Din momentul in care il urmaresti iti va aparea tot ce face.