| cristiano93_5452 a întrebat:

Salut am si eu 2 intrebari pentru voi :
1 : Este bine sa iti mearga aerul conditionat pe timp de ploaie? si daca nu este bine atunci de ce?
2: Cum iti dai seama ca a fost scurt circuit la un element?
Cer seriozitate dau funda!

1 răspuns:
| Flav a răspuns:

Bai. m-ai uns la inima cu intrebarea asta. Am aerul conditionat defect (am fost plecat zilele astea, m-am intors si m-am gasit cu el knock-outbig grin) si nu pot dormi de caldura. Eu-s foarte sensibil la caldura, ma sufoc rapid, cu frigul sunt pe dos. E a 2 noapte deja, maine (adica azi) asta o sa fie prioritatea: sa-l repar naibii.
Raspunzandu-ti la intrebare, nu stiu cat de bine e sau nu dar am adormit d atatea ori cu el deschis si m-a prins de ceva ori ploaia si totusi...inca traiesc.hee hee