| robertson a întrebat:

Salut am si eu o nelamurire Eu am parul ondulat si foarte des si cu placa nu prea pot sa il indrept cu ceara credeti ca ar merge? si unde as gasi!? va rog niste solutii nu-mi place parul ondulat deoarece nu imi pot face nici o freza multumesc

Răspuns Câştigător
| cocoilno a răspuns:

Ceara nu este o idee buna ceara il face sa se aranjeze mai bine. placa poti sa gasesti prin oras de exemplu si eu am parul ondulat si mi-l indrept. dar nu-mi mai amintesc de la c mag am luat placa. oricum e luata din oras

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offff... si eu tot problema asta o am cryingcryingcryingcryingcrying nu am ce sa fac altceva decat sa il indrept macar o data pe luna cu placa. si imi ia vreo 2 orecrying dar am observat ca ceara e buna. nu il indreapta, dar il face mai "neciufulit",. macar daca nu e drept sa nu fie ca o matura. si sa te speli cu sampon si apoi cu balsam, ca il face mai moale(mie imi place gama elseve si syoss)mai ales syoss. e super si la pret acceptabil, cat de cat. parul nostru merita sacrificiicryingsi bani.deci daca ai si tu alte metode mai bune pune-le aici ca vreau si eu sa stiu. mersi:*

| carmen_8268 a răspuns:

Si eu il am ondulat.cred ca cel mai bine e sa il intinzi. i-ati placa respect de la rowrnta da e vreo 3 milioane laughing asa ca mai bien i-ati drot si fa'ti bucle love struck eu asa fac. dar la mine merge sa il siintind straight face