| MariusMarius96 a întrebat:

Am si eu o problema, de dimineata dupa ce am facut dus, mi-a intrat putina apa in ureche si acum o am infundata, dar am scos tota umezeala si nu stiu de ce inca e infundata si piuie, daca stiti ce as putea sa fac sa se desfunde cat mai repede, dar sa nu imi ziceti ca foloseste bete sau alceva!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa si tu ca Nica a Petrei din Amintiri din copilarie de Ion Creanga.

| Ade_5314 a răspuns:

Am patit asta si o prietena de-a mea.Ei i-a intrat in urechea dreapta asa ca a sarit in piciorul drept a inclinet capul in dreapta si isi dadea cu palma in urechea stanga!Cand am vazut-o am zis ca a innebunit dar se pare ca a functionatlaughing.

| Ade_5314 a răspuns:

Am patit asta si o prietena de-a mea.Ei i-a intrat in urechea dreapta asa ca a sarit in piciorul drept a inclinet capul in dreapta si isi dadea cu palma in urechea stanga! Cand am vazut-o am zis ca a innebunit dar se pare ca a functionatlaughing.