| AddictedToMDMA a întrebat:

Am un Nokia x3-02 touch and type si vreau sa-i scot acea protectie pentru a-l curata deoarece nu mai merge bine touchscreen-ul. Ma refer la cea din plastic. Intrebarea mea este, daca o scot si apoi pun alta noua inapoi, va afecta telefonul? Este doar un plastic, ma gandesc ca are doar rolul de a proteja ecranul. Mersi frumos.

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Daca pui alta noua nu are nimic, se poate da jos de tot dar touchscreen-ul se duce mai repede.fa-ti treaba, nu se intampla nimic happy